środa, 26 maja 2021

Zaproszenie na ostatnie wydarzenie z cyklu "Geniallni Inspiratorzy"

 

Chodzi oczywiście o ostatnie wydarzenie w tym roku szkolnym. Od września startujemy z nową energią! Znam już nazwiska powakacyjnych prelegentów, ale na razie potrzymam Was jeszcze w niepewności.

26.05.2021 r. spotykamy się, aby porozmawiać o tym, jak nauczycielka może spełnić swoje marzenia i jak może jej w tym pomóc znajomość Genially :)

Korzystacie z Genially? To może czas zacząć robić większe projekty, nawiązać ciekawe partnerstwa i pozyskać środki finansowe na realizację swoich marzeń?
Każda nauczycielka jest na swój sposób mamą, bo codziennie pracuje ze swoimi "służbowymi" dziećmi Może czas zrobić też coś więcej dla siebie?

Moimi gośćmi będą dziewczyny (i mamy) z Mamy Projekt!
Mamy Projekt to zespół, który stworzył EkoEksperymentarium.pl i od lat wymyśla i skutecznie realizuje różnorodne działania edukacyjne. Joanna i Małgosia opowiedzą o tym jak rozwijać i realizować swoje marzenia, jak przejść od fazy wyobrażeń do realizowania projektów edukacyjnych. Na spotkaniu dziewczyny podadzą swój przepis na sukces w prostych krokach. Na koniec razem podyskutujemy o Waszych pomysłach - może wspólnymi siłami zainicjujemy kilka fajnych projektów.
Zapraszam serdecznie!

Nie trzeba się zapisywać. Transmisja na żywo odbędzie się na stronie na FB EduTriki - Agnieszka Halicka i na kanale na YouTubie o tej samej nazwie.
Dla uczestników są przewidziane zaświadczenia.

Na samym początku czeka Was niezła gratka: dyskusja w której weźmie udział Florina Jelescu, przedstawicielka Genially. Mogę obiecać, że będzie ciekawie, a Wy zyskacie mnóstwo nowych pomysłów na swój rozwój 

Webinarium otwieramy dyskusją na temat tego, jak Genially może wzmacniać kobiety w ich działaniach. Jak możemy się rozwijać, poznając Genially i oddając się pasji twórczej

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Polecany post

Podręcznikowy koszmar

Znacie to, prawda? Ten niepokój, który dopada nas, nauczycieli bibliotekarzy, gdy jeszcze powinniśmy odpoczywać i korzystać z wakacji, aby w...

Popularne posty