Geniallni Inspiratorzy

Czy znacie już projekt Geniallni Inspiratorzy? Jeśli nie, najwyższy czas, aby to zmienić :)

Od dłuższego czasu zastanawiałam się nad tym, że szkolenia z Genially dotyczą głównie technicznych aspektów poruszania się po platformie. Z reguły ich twórcy skupiają się na funkcjonalnościach i opcjach dostępnych w Genially lub po prostu technicznych aspektach tworzenia escape roomów/sudoku/quizów itd. Bardzo brakowało metodycznego podejścia do tematu i konkretnych pomysłów, jak sensownie wykorzystać Genially na lekcjach - nie tylko dla efektu WOW, ale przede wszystkim po to, aby efektywnie realizować założone przez nas cele edukacyjne. Jak to zrobić, aby atrakcyjna forma przekazu nie przysłoniła całkowicie treści merytorycznych?

Próbą sprostania temu wyzwaniu jest realizowanie według mojego pomysłu cyklu webinariów, na które zapraszam nauczycieli praktyków, miłośników Genially, członków polskiej społeczności Genially, wybitnych ekspertów, po prostu najlepszych z najlepszych! Bo jak się uczyć, najlepiej robić to od tych, którzy wyznaczają nowe trendy w swoich obszarach działalności.

Te osoby staram się wyławiać wśród tysięcy nauczycieli, którzy dzielą się swoimi pracami i pokazują, jak pracują z młodzieżą.

Zapraszam serdecznie do udziału we wszystkich spotkaniach! Każde szkolenie ma dedykowaną kolekcję w Wakelecie, w której znajdują się materiały (wszystko jest bezpłatne!): nagranie webinarium, materiały od osoby prowadzącej, linki i inspiracje.

Po kliknięciu na poniższy slajd, przeniesiecie się do przestrzeni Geniallnych Inpsiratorów!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Polecany post

Podręcznikowy koszmar

Znacie to, prawda? Ten niepokój, który dopada nas, nauczycieli bibliotekarzy, gdy jeszcze powinniśmy odpoczywać i korzystać z wakacji, aby w...

Popularne posty