O mnieNauczycielka, trenerka, adminka, youtuberka, członkini społeczności Superbelfrzy RP, ambasadorka Genially, Wakeleta i programu eTwinning.

Absolwentka Wydziału Polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Od lat pasjonatka nowoczesnych technologii w edukacji. Pracuje jako nauczycielka bibliotekarka w Szkole Podstawowej Integracyjnej nr 5 w Konstancinie-Jeziornie i jako trenerka prowadząca szkolenia dla nauczycieli. Publikuje na blogach i w czasopismach. Jest administratorką grup na Facebooku: Genially – oficjalna, polska grupa, Wakelet Polska oraz EduTriki nauczycieli – TIK jakiego nie znasz.


Prowadzi kanał eduTriki w serwisie YouTube oraz stronę na Facebooku: EduTriki – Agnieszka Halicka. Należy do społeczności Superbelfrzy RP. Jest Ambasadorką Genially, Ambasadorką Wakeleta oraz Ambasadorką eTwinning w Polsce. Należy do grona Microsoft Innovative Educator Expert. Stara się uczyć innowacyjnie oraz zarażać swoją pasją uczniów i nauczycieli.

Więcej na stronie Nauczyciel Influencer.


1 komentarz:

  1. Mam pytanie: Czy da się przyciąć filmik z YouTube tak aby nie tylko zaczynał się od pożądanego momentu ale również kończył. Chciałam poszatkować interesujący mnie film na części tematyczne potrzebne do lekcji.
    Pozdrawiam serdecznie
    Zuzanna Koloska

    OdpowiedzUsuń

Polecany post

Podręcznikowy koszmar

Znacie to, prawda? Ten niepokój, który dopada nas, nauczycieli bibliotekarzy, gdy jeszcze powinniśmy odpoczywać i korzystać z wakacji, aby w...

Popularne posty