O mnieNauczycielka, trenerka, adminka, youtuberka, członkini społeczności Superbelfrzy RP, ambasadorka Genially, Wakeleta i programu eTwinning.

Absolwentka Wydziału Polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Od lat pasjonatka nowoczesnych technologii w edukacji. Pracuje jako nauczycielka bibliotekarka w Szkole Podstawowej Integracyjnej nr 5 w Konstancinie-Jeziornie i jako trenerka prowadząca szkolenia dla nauczycieli. Publikuje na blogach i w czasopismach. Jest administratorką grup na Facebooku: Genially – oficjalna, polska grupa, Wakelet Polska oraz EduTriki nauczycieli – TIK jakiego nie znasz.


Prowadzi kanał eduTriki w serwisie YouTube oraz stronę na Facebooku: EduTriki – Agnieszka Halicka. Należy do społeczności Superbelfrzy RP. Jest Ambasadorką Genially, Ambasadorką Wakeleta oraz Ambasadorką eTwinning w Polsce. Należy do grona Microsoft Innovative Educator Expert. Stara się uczyć innowacyjnie oraz zarażać swoją pasją uczniów i nauczycieli.

Więcej na stronie Nauczyciel Influencer.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Polecany post

Zapowiedź 11. webinarium z cyklu Geniallni Inspiratorzy

 Już w najbliższą środę, czyli 21 kwietnia odbędzie się nowe webinarium z cyklu Geniallni Inspiratorzy :)  Tym razem gościem EduTrików będą ...

Popularne posty